-Kanser  Oldu,İşten Kovuldu!
-Elifçe den Harika Klip ;
-‘‘İzinsiz SMS ve reklam gönderimine DUR diyelim’’

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Kayıp Asker Tolga Sünme Birliğine teslim olmuş

Kayıp Asker Tolga Sünme Birliğine teslim olmuş
Hakkari Çukurca'daki usta birliğine teslim olmak için geçen çarşamba günü uçakla Van Havalimanı'na inen er Tolga Sünme birliğine teslim oldu Acemi birliğinin ardından Hakkari Çukurca´daki usta birliğine teslim olmak üzere Van Havalimanı´na inen er Tolga Sünme´den 9 Kasım`dan itibaren haber alınamıyordu. Askerin Dilovası`nda oturan ailesi endişe içinde çocuklarından gelecek haberi beklerken müjdeli haber Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğü`nden geldi. Asker babası Ramazan Sünme, "Hatay´da acemi birliğini tamamlayan oğlum Tolga´nın, 1992/3 tertip olarak usta birliğine teslim olmak için 09 Kasım tarihinde
15.11.2011 / 15:31


Hakkari Çukurca'daki usta birliğine teslim olmak için geçen çarşamba günü uçakla Van Havalimanı'na inen er Tolga Sünme birliğine teslim oldu

        

Acemi birliğinin ardından Hakkari Çukurca´daki usta birliğine teslim olmak üzere Van Havalimanı´na inen er Tolga Sünme´den 9 Kasım`dan itibaren haber alınamıyordu. Askerin Dilovası`nda oturan ailesi endişe içinde çocuklarından gelecek haberi beklerken müjdeli haber Dilovası İlçe Emniyet Müdürlüğü`nden geldi. Asker babası Ramazan Sünme, "Hatay´da acemi birliğini tamamlayan oğlum Tolga´nın, 1992/3 tertip olarak usta birliğine teslim olmak için 09 Kasım tarihinde sabah saat 10.00´da Sabiha Gökçen´den uçağa bindirerek Van´a gönderdik. Van´dan Hakkâri Çukurca´daki askeri birliğine gidecek olan oğlumuz Tolga´dan bir daha haber alamadık. Hakkâri Çukurca´daki birliğini arayarak oradaki komutanlarla telefonla görüştüm. Ayrıca sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez askeri üssü arıyorum. Hala ortada yok. Oğlumuzun hayatından endişe duymaya başladık” diyerek endişeli bekleyişlerini basına aktarmıştı.

BİRLİĞİNE TESLİM OLDU

Asker babası Sünme, “Oğlum Tolga 9 Kasım`da birliğine teslim olmak üzere Sabiha Gökçen Havaalanı`ndan Van`a hareket etti. 6 gün boyunca kendisinden haber alamamıştık. Oğlum dün akşam saatlerinde bizi aradı ve birliğine teslim olduğunu söyledi. Oğlumun sağ olarak birliğine varması bizi çok mutlu etti. Birliğine teslim olduğunu komutanları da bizi arayarak bildirdi. Endişe yerini sevince bıraktı. Çok mutluyuz” dedi.

“ARKADAŞLARINA TAKILMIŞ”

Sevincinin sözlerinden aktığı baba Sünme, çocuğunun toplama merkezi aracılığıyla birliğine döndüğünü ifade etti. Ramazan Sünme oğlunun birliğe geç katılış sebebini şu şekilde aktardı; “Oğlum dün akşam beni aradı. Birliğine 4-5 gün geç teslim olmuş. Herhangi bir olumsuzluk yok çok şükür. Oğlumun sağ salim görevini yapıyor. Daha az önce beni aradı. Her şeyin yolunda olduğunu söyledi. Oğlum Van`a indikten sonra oradaki arkadaşlarıyla takılmış ve bu yüzden birliğine geç teslim olmuş.”

 

 


Türkiye'nin Gururu Oldular
EYOF Olimpiyatlarında altın madalya kazanan Kevser Çevik ve bronz madalya kazanan Murat Bektaş Türkiye'nin gururu oldular. haberhb.com muhabirinin haberine göre; Trabzon'da yapılan Avrupa Gençlik Olimpiyatlarında Of ilçesi kapalı spor salonunda yapılan Judo müsabakalarında altın madalya kazanan Kevser Çelik, final maçının daha zor olmasını beklediğini belirterek:" Altın madalya alarak Ülkemin bayrağını göndere çektirdiğim için mutluyum.Hedefim Dünya şampiyonası" dedi.
YAZARLAR