-Kanser  Oldu,İşten Kovuldu!
-Elifçe den Harika Klip ;
-‘‘İzinsiz SMS ve reklam gönderimine DUR diyelim’’

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Evlenme Vaadiyle Tecavüz İddiası

Evlenme Vaadiyle Tecavüz İddiası
Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs terminalinde özel bir otobüs firmasında çalışan Hüseyin U (41), arkadaşı Hafize A.(48)`yı zorla evinde tuttu ve tecavüz etti iddiası ile yakalandı. EVLENECEĞİZ DİYEREK KANDIRMIŞ Altı ay önce Hüseyin U. ile tanışan Hanife A. evleneceğiz ümidi kandırıldığını söyledi. Hafize A. altı ay önce tanıştığı Hüseyin U. ilişki yaşamaya başladı. Evleneceğiz diyerek Hüseyin U, Hafize A`yı alarak Mehmet Ali Paşa`da ki annesi ile birlikte kalmaya başladı. ANNESİNE GELİN DİYE GÖTÜRMÜŞ Hanife A.`nın yakınları da kendisinden ses alamayınca polise kayboldu ihbarında bulundu. İzmit İlçe Asayiş Şube Ekipleri`nin yaptığı inceleme sonucu Hafize A.`nın sevgilisi olduğu iddia edilen Hüseyin U`nun Mehmet Ali Paşa Mahallesi Zincirlikuyu Sokaktaki evinde kaldığı tespit edildi. EVE HAPSEDİP, TECAVÜZ ETTİ Evleneceğiz diyerek eve getirildiğini ve zorla tecavüz edildiğini iddia eden Hafize A. kapıyı açtığında karşısında, emniyet güçleri görünce evde zorla tutulduğu bilgisini verdi. Bu sıra evde olan Hüseyin U`nun annesi ise ben onlar evlendirecektim diyebildi. Şehir dışından bulunan Hüseyin U ise iş dönüşü ev girerken yakalanarak adliyeye sevk edildi.
04.10.2011 / 17:30


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs terminalinde özel bir otobüs firmasında çalışan Hüseyin U (41), arkadaşı Hafize A.(48)`yı zorla evinde tuttu ve tecavüz etti iddiası ile yakalandı.EVLENECEĞİZ DİYEREK KANDIRMIŞ

Altı ay önce Hüseyin U. ile tanışan Hanife A. evleneceğiz ümidi kandırıldığını söyledi. Hafize A. altı ay önce tanıştığı Hüseyin U. ilişki yaşamaya başladı. Evleneceğiz diyerek Hüseyin U, Hafize A`yı alarak Mehmet Ali Paşa`da ki annesi ile birlikte kalmaya başladı.

 ANNESİNE GELİN DİYE GÖTÜRMÜŞ

Hanife A.`nın yakınları da kendisinden ses alamayınca polise kayboldu ihbarında bulundu. İzmit İlçe Asayiş Şube Ekipleri`nin yaptığı inceleme sonucu Hafize A.`nın sevgilisi olduğu iddia edilen Hüseyin U`nun Mehmet Ali Paşa Mahallesi Zincirlikuyu Sokaktaki evinde kaldığı tespit edildi.

 EVE HAPSEDİP, TECAVÜZ ETTİ

Evleneceğiz diyerek eve getirildiğini ve zorla tecavüz edildiğini iddia eden Hafize A. kapıyı açtığında karşısında, emniyet güçleri görünce evde zorla tutulduğu bilgisini verdi. Bu sıra evde olan Hüseyin U`nun annesi ise ben onlar evlendirecektim diyebildi. Şehir dışından bulunan Hüseyin U ise iş dönüşü ev girerken yakalanarak adliyeye sevk edildi.bizim kocaeli gazetesi

 


Türkiye'nin Gururu Oldular
EYOF Olimpiyatlarında altın madalya kazanan Kevser Çevik ve bronz madalya kazanan Murat Bektaş Türkiye'nin gururu oldular. haberhb.com muhabirinin haberine göre; Trabzon'da yapılan Avrupa Gençlik Olimpiyatlarında Of ilçesi kapalı spor salonunda yapılan Judo müsabakalarında altın madalya kazanan Kevser Çelik, final maçının daha zor olmasını beklediğini belirterek:" Altın madalya alarak Ülkemin bayrağını göndere çektirdiğim için mutluyum.Hedefim Dünya şampiyonası" dedi.
YAZARLAR